+48 61 224 81 36
biuro@pcf.biz.pl

O nas

Witamy serdecznie!

Poznańskie Centrum Finansowe sp. z o. o. jest prężnie rozwijającym się podmiotem działającym na rynku usług rachunkowych oraz płacowo - kadrowych.

Biuro posiada uprawnienia Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych o numerze 18878/2007 oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla biur rachunkowych.

W naszej działalności przede wszystkim kładziemy nacisk na profesjonalną i rzetelną obsługę oraz bezpieczeństwo prawne Klientów. Nasze usługi mają charakter kompleksowy, począwszy od załatwienia spraw rejestracyjnych, poprzez bieżące księgowanie dokumentów, obsługę płac i kadr oraz aż po dodatkowe usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Obsługujemy podmioty o różnym profilu działalności i formie prawnej. Specjalizujemy się w obsłudze podmiotów otrzymujących dofinansowanie ze środków unijnych. W ramach naszej działalności oferujemy również rozliczanie finansowe projektów UE.

Profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie oraz dostosowanie profilu usług do indywidualnych potrzeb każdego klienta, stanowią gwarancję zadowolenia ze świadczonych przez nas usług. Jako biuro rachunkowe stawiamy na profesjonalną obsługę, mająca na celu optymalizacje polityki podatkowej naszych klientów zawsze w świetle bieżącej sytuacji ekonomicznej.

Zapraszamy do współpracy!